High Street gjør comeback med ny leietagermiks

Mallings analysesjef Haakon Ødegaard venter at en ny leietagermiks gir comeback for High Street.
NYTT LIV I HANDLEGATENE: Analysesjef Haakon Ødegaard (t.v.) og senior analytiker Herman F. Ness i Malling & Co ser endring i leietagermiksen i de beste handlegatene. | Foto: Malling & Co
NYTT LIV I HANDLEGATENE: Analysesjef Haakon Ødegaard (t.v.) og senior analytiker Herman F. Ness i Malling & Co ser endring i leietagermiksen i de beste handlegatene. | Foto: Malling & Co

Under presentasjonen av markedsrapporten for vinteren 2021/2022 sa senioranalytiker og partner Herman Følling Ness i Malling & Co at interessen for handelseiendom økte i takt med at samfunnet har åpnet mer og mer opp etter pandemien.

Allerede abonnent?Logg inn her

Les hele artikkelen

Få tilgang i 21 dager gratis. Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.

Dette er inkludert i ditt prøveabonnement:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Motta våre daglige nyhetsbrev
  • Full tilgang i vår app
!
!
Skal inneholde minst 6 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn

Få ubegrenset tilgang til EiendomsWatch for 1360 kr per kvartal

Start abonnementet ditt her

Få ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger

Start en gratis prøveperiode for bedriften i dag

Del artikkel

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

!
Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå

Les også