Venter bra fart i leiemarkedet i Kristiansand

Gjennom pandemien har mange Kristiansand-bedrifter forlenget eksisterende leier, og sitter på gjerdet mens de venter på bedre visibilitet fremover.
SATSER: Terje Tjelland har startet Re-Locate og er allerede i gang med å hjelpe bedrifter med å finne egnede lokaler i Kristiansand. | Foto: Re-locate
SATSER: Terje Tjelland har startet Re-Locate og er allerede i gang med å hjelpe bedrifter med å finne egnede lokaler i Kristiansand. | Foto: Re-locate

Terje Tjelland har tatt steget ut fra karrieren som eiendomsmegler og senere -forvalter, og er nå igang med nysatsingen Re-locate som er en uavhengig leietagerrådgivningstjeneste i Kristiansand. Han skal tilby bedriftene optimale muligheter i et begrenset marked.

Allerede abonnent?Logg inn her

Les hele artikkelen

Få tilgang i 21 dager gratis. Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.

Dette er inkludert i ditt prøveabonnement:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Motta våre daglige nyhetsbrev
  • Full tilgang i vår app
Skal inneholde minst 6 tegn
Skal inneholde minst 2 tegn
Skal inneholde minst 2 tegn

Få ubegrenset tilgang til EiendomsWatch for 1720 kr per kvartal

Start abonnementet ditt her

Få ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger

Start en gratis prøveperiode for bedriften i dag

Del artikkel

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå


Les også