Seks Oslo-leger selger 765 kvadratmeter for 53 millioner kroner

Lokalene til et legekontor i Oslo selges med prisantydning 53 millioner kroner. – Legene har innsett at de bruker unødvendig tid på eiendom og vil heller bruke tiden på det de kan best, legepraksisen, sier næringsmegler Oluf Schou til EiendomsWatch.
TIL SALGS: Næringsmegler Oluf Schou har fått i oppdrag å selge legekontor i Pilestredet Park i Oslo. | Foto: Realia og Margrethe Madsbakken
TIL SALGS: Næringsmegler Oluf Schou har fått i oppdrag å selge legekontor i Pilestredet Park i Oslo. | Foto: Realia og Margrethe Madsbakken

En næringsseksjon i Pilestredet Park på St.Hanshaugen i Oslo er lagt ut for salg med prisantydning 53 millioner kroner.

Allerede abonnent?Logg inn her

Les hele artikkelen

Få tilgang i 21 dager gratis. Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.

Dette er inkludert i ditt prøveabonnement:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Motta våre daglige nyhetsbrev
  • Full tilgang i vår app
!
!
Skal inneholde minst 6 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn

Få ubegrenset tilgang til EiendomsWatch for 1360 kr per kvartal

Start abonnementet ditt her

Få ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger

Start en gratis prøveperiode for bedriften i dag

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

!
Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå

Les også