Grønt lys for Neptune og Monoliths Poppelhagen-prosjekt på Nordstrand: – En flott inngang til julen

Neptune Properties og Monolith Properties har hatt planer for utbygging i Sæter-krysset på Nordstrand i Oslo siden 2017. Nå får de endelig klarsignal for utbygging. – Dette er en flott inngang til julen, sier prosjektleder i Monolith, Emil Paaske.
FORNØYDE: Anders Gregersen i Neptune Properties og Emil Paaske i Monolith Properties viser frem en modell av Poppelhage | Foto: Neptune
FORNØYDE: Anders Gregersen i Neptune Properties og Emil Paaske i Monolith Properties viser frem en modell av Poppelhage | Foto: Neptune

Oslo bystyre ga onsdag ettermiddag Neptune Properties og Monolith Properties grønt lys når det gjelder utbygging av Poppelhagen på Nordstrand i Oslo, hvor det blant annet er planer om utbygging av 125 leiligheter i det sørvestre hjørnet av Sæter-krysset.

Allerede abonnent?Logg inn her

Les hele artikkelen

Få tilgang i 21 dager gratis. Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.

Dette er inkludert i ditt prøveabonnement:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Motta våre daglige nyhetsbrev
  • Full tilgang i vår app
!
!
Skal inneholde minst 6 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn

Få ubegrenset tilgang til EiendomsWatch for 1360 kr per kvartal

Start abonnementet ditt her

Få ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger

Start en gratis prøveperiode for bedriften i dag

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

!
Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå

Les også