CBRE: Ser økt interesse for Norge og Norden

Jørgen E. Arnesen i CBRE Norden ser mer optimisme under Mipim - men bankkollaps og de makroøkonomiske forholdene er også et tema i Cannes. 
INTERNASJONAL KAPITAL: Jørgen E. Arnesen holder en knapp på nordamerikansk kapital som mest aktiv i tiden fremover. | Foto: Fabian Skalleberg Nilsen
INTERNASJONAL KAPITAL: Jørgen E. Arnesen holder en knapp på nordamerikansk kapital som mest aktiv i tiden fremover. | Foto: Fabian Skalleberg Nilsen

– Jeg synes det jevnt over er en mer optimistisk undertone og optimisme enn vi har sett på en god stund. Samtidig er det jo spennende å være her når det er så mye makroøkonomiske hendelser som skjer, sier Jørgen E. Arnesen, Head of Investment Banking i CBRE Nordics. 

Allerede abonnent?Logg inn her

Les hele artikkelen

Få tilgang i 21 dager gratis. Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.

Dette er inkludert i ditt prøveabonnement:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Motta våre daglige nyhetsbrev
  • Full tilgang i vår app
Skal inneholde minst 6 tegn
Skal inneholde minst 2 tegn
Skal inneholde minst 2 tegn

Få ubegrenset tilgang til EiendomsWatch for 1720 kr per kvartal

Start abonnementet ditt her

Få ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger

Start en gratis prøveperiode for bedriften i dag

Del artikkel

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå


Les også