Høyres byrådslederkandidat i Oslo: – Jeg ser at vi har et kjempeproblem

Høyres byrådslederkandidat i Oslo, Eirik Lae Solberg, definerer økt boligbygging som en av sine politiske kjernesaker frem mot kommunevalget. Han mener dagens saksbehandlingstid ikke er til å leve med.
TILBAKE I ARENDAL: Høyres byrådslederkandidat i Oslo, Eirik Lae Solberg, har boligpolitikk som en av sine fanesaker. | Foto: Fabian Skalleberg Nilsen
TILBAKE I ARENDAL: Høyres byrådslederkandidat i Oslo, Eirik Lae Solberg, har boligpolitikk som en av sine fanesaker. | Foto: Fabian Skalleberg Nilsen
Fabian Skalleberg Nilsen

ARENDAL (EiendomsWatch): Noe må gjøres med boligmarkedet i Oslo. Det er det klare budskapet fra Høyres byrådslederkandidat i hovedstaden, Eirik Lae Solberg.

Allerede abonnent?Logg inn her

Les hele artikkelen

Få tilgang i 21 dager gratis. Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.

Dette er inkludert i ditt prøveabonnement:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Motta våre daglige nyhetsbrev
  • Full tilgang i vår app
Skal inneholde minst 6 tegn
Skal inneholde minst 2 tegn
Skal inneholde minst 2 tegn

Få ubegrenset tilgang til EiendomsWatch for 1720 kr per kvartal

Start abonnementet ditt her

Få ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger

Start en gratis prøveperiode for bedriften i dag

Del artikkel

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå


Les også