Dette er Olav Thon Eiendomsselskaps største pågående prosjekter nå

Olav Thon Eiendomsselskap er optimistiske med tanke på å kunne igangsette nye prosjekter i 2022, sier konserndirektør Arne B. Sperre. Her er de største prosjektene som skal stå ferdige i løpet av året.
MANGE JERN I ILDEN: Arne B. Sperre har mange prosjekter på gang i år. | Foto: Olav Thon Eiendomsselskap
MANGE JERN I ILDEN: Arne B. Sperre har mange prosjekter på gang i år. | Foto: Olav Thon Eiendomsselskap

I fjerde kvartal var Olav Thon Eiendomsselskap-konsernets investeringer 194 millioner kroner, mens de samlede netto investeringer i 2021 ble 559 millioner kroner. Korrigert for eiendomssalg var konsernets brutto investeringer i 2021 928 millioner kroner, på linje med foregående år.

Allerede abonnent?Logg inn her

Les hele artikkelen

Få tilgang i 21 dager gratis. Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.

Dette er inkludert i ditt prøveabonnement:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Motta våre daglige nyhetsbrev
  • Full tilgang i vår app
!
!
Skal inneholde minst 6 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn

Få ubegrenset tilgang til EiendomsWatch for 1360 kr per kvartal

Start abonnementet ditt her

Få ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger

Start en gratis prøveperiode for bedriften i dag

Del artikkel

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

!
Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå

Les også

UNG I NÆRINGSEIENDOM: På onsdag deltok 70 medlemmer av Ung i Næringseiendom på en byvandringstour i Oslobukta hvor de fikk et unikt innblikk i hva som rører seg i området - i regi av deres sponsor Carucel Eiendom. | Foto: Ung i Næringseiendom

Ung i Næringseiendom på byvandring i Oslo

For abonnenter